Počet soutěží: 8

Počet RZ: 8, skladbu tratě bude provádět na každý závod někdo jiný (uvedeno v kalendáři podniků. Skladba bude  odeslaná řediteli NRC, který následně podnik vytvoří. Pokud nebude skladba dodána nejpozději 2 dny před startem soutěže, vytvoří ji ředitel NRC.

Fyziky: NGP

Vůz: Na každou soutěž si pořadatel závodu vybere jakýkoli vůz z aktuální nabídky pluginu ZDE. Nejpozdější výběr vozu je týden před startem závodu. Auto se nesmí během sezony opakovat.

Výběry: Auta i pořadí soutěže si budou jezdci vybírat podle výsledků předchozího ročníku.

Body:

-          Boduje10 jezdců. Bodování 25, 18, 15, 12, 10, 8, 6, 4, 2, 1

-          PowerStage: vždy poslední RZ, bodují tři nejrychlejší (1. místo – 3b; 2. místo – 2b; 3. místo – 1b.)

SuperRally: Penalizace 5 minut a čtyři záchytné body v rally (po RZ 2, 4, 6 a 8)

Servis: Po dvou RZ 60 minut

Resety: Budou se udělovat pouze resety, při kterých je ve statusu "nenastoupil na RZ" a případně při pádu pluginu a nahrání replaye jako důkazu o dojetí RZ na plugin.

Zkracování: Ředitelství soutěže doufá, že veškeré souboje proběhnou fair-play. Po každé soutěži však budou vybrány dvě RZ (první vybírá stavitel trati a druhou ředitel) na kterých bude provedena kontrola. Za zkrácení se považuje, když ani jedno kolo není na cestě! Za každé zkrácení, které bude zjištěno, bude jezdec penalizován 20 trestnými sekundami.

Bodová shoda: Při zisku stejného počtu bodů na konci sezony bude rozhodovat o lepší příčce větší počet vítězství, či lepších umístění.

Pneumatiky: Možnost změny gum pouze v servisu.

Dámský pohár: ???